اخبار اقتصادی » 7 سال زندان برای کسی که برای ترامپ نامه تهدیدآمیز فرستاد +عکس


7 سال زندان برای کسی که برای ترامپ نامه تهدیدآمیز فرستاد +عکس

اقتصادی

اقتصادنیوز: شخصی که سال گذشته میلادی برای «دونالد ترامپ جونیور» یک نامه تهدیدآمیز ارسال کرده بود، به 7 سال حبس محکوم شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رویترز نوشت، دادستان های فدرال بوستون آمریکا روز گذشته (جمعه) اعلام کردند: «دانیل فریسیلو»، یک مرد اهل ماساچوست به 13 فقره جرم خود مبنی بر ارسال نامه و بسته های تهدیدآمیز شامل پودر مشکوک به مقامات سرشناس از جمله پسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اذعان کرد.

این جوان 25 ساله به دلیل ارسال نامه های تهدیدآمیز به خانه «دونالد ترامپ جونیور» در منهتن نیویورک، سال گذشته میلادی بازداشت و هم اکنون به 7 سال حبس محکوم شد. در این نامه نوشته شده بود: تو آنچه را که سزاوارش هستی می بینی.

8604948_194

این نامه که بوسیله ونسا ترامپ، همسر دونالد ترامپ چونیور باز شد، حاوی پودر سفید مشکوکی بود. ونسا پس از باز کردن نامه با پلیس تماس گرفت و به دلیل سرفه به بیمارستان منتقل شد. پس از بررسی های پلیس مشخص شد که این ماده سمی نبوده و فقط آرد ذرت بوده است.

گزارشها حاکی از آن است که این شخص نامه های مشابهی را هم برای مقامات سرشناس دموکرات و جمهوری خواه آمریکایی دیگر ارسال کرده است. بررسی دادستان های فدرال نشان داد که دانیل فریسیلو در سال 2016 در دوره رقابت‌های انتخاباتی هم یک بسته حاوی پودر سفید مشکوک برای اریک ترامپ، پسر دیگر دونالد ترامپ ارسال کرده بود.

فریسیلو روز گذشته تأکید کرد که به 13 فقره جرم خود در ارتباط با ارسال نامه های تهدیدآمیز اقرار می کند. وی در مارس سال گذشته میلادی زمانی که عازم محل کارش بود به خاطر ارسال این نامه تهدیدآمیز بازداشت شد.


مرجع خبر: اقتصاد نیوز
+عکس که تهدیدآمیز زندان , برای +عکس +عکس کسی , که زندان سال فرستاد , کسی +عکس +عکس سال , سال زندان +عکس که , +عکس فرستاد نامه برای , زندان ترامپ سال برای
- سخنگوی وزارتخارجه: اجازه تجاوز به حریم ایران را نمی‌دهیم
- پاسخ تند مدیر الاهلی به باشگاه پرسپولیس
- مشکلاتی که بالا بودن آهن خون ایجاد می کند
- بالا بودن آهن خون چه عوارضی دارد؟
- مشورت با خولیو ولاسکو، برای آمدن به استقلال!
- توضیحاتی درباره بسته شدن پل گیشا
- سرفه های مکرر و درمان آن
- آب کردن چربی پهلوها با این 4 روش ارزان
- سخنگوی وزارتخارجه: تنها یک هفته صبر کافی بود تا پوچ بودن ادعای ترامپ برای مذاکره ثابت شود
- هوشنگ عباس‌زاده درگذشت