نماینده رویانیان عازم برزیل شد

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی راه اندازی نمایندگی باشگاه پرسپولیس در برزیل و اقدامات انجام شده از طرف شرکت سرمایه گذاری صدرا سیستم پاسارگاد حامی پرسپولیس دعوتنامه‌هایی از طرف دو باشگاه مطرح سائوپائولو قهرمان سابق باشگاه های جهان و باشگاه مطرح پالمیراس برزیل به منظور همکاری های دو جانبه به محمد رویانیان ارسال شده بود در همین راستا عبدالله تفرشی مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری صدرا سیستم پاسارگاد (SIS) و نماینده مدیر عامل باشگاه پرسپولیس بامداد پنجشنبه عازم برزیل شد.

نماینده رویانیان در این سفر ضمن بازدید از امکانات این دو باشگاه برزیلی جلساتی را با مدیران ارشد بخش‌های مختلف این دو باشگاه برگزار خواهد کرد. نتیجه مذاکرات انجام شده و توافقات به عمل آمده پس از تایید مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در غالب یک قرارداد رسمی به امضا خواهد رسید.

اسپانیایی، چاواری در حال حاضر در یک هتل در مرکز تبریز سکونت دارد و مهارت او در صحبت به زبان انگلیسی‌ به وی کمک کرده است تا با مربیان و برخی‌ از بازیکنان تیم رابطه برقرار کند اما به رغم آن بسیار مشتاق است زبان فارسی‌ را نیز یاد بگیرد .مارکا یادآور شد: چاواری که چند هفته قبل به تیم گسترش فولاد ملحق شد

تفرشی اعلام کرد: طی هفته جاری مذاکرات و مکاتبات در ضمینه‌های مختلف انجام شده که در این سفر پس از بررسی نهایی منجر به امضای قرارداد خواهد شد. اما امیدواریم در سایه این همکاری‌های دو جانیه بتوانیم علاوه بر مسایل ورزشی در مورد درآمدزایی با دو باشگاه نیز گام‌های مهمی برداریم. نتیجه این مذاکرات و توافقات نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.
ارسال شده در دسته‌بندی نشده| 10:39 pm |  | پاسخ دهید: